Městská sportovní hala

Městská sportovní hala

Městská Sportovní hala se nachází v ulici U Stadionu č.p. 1322. Výhodná poloha – naproti obchodnímu domu Kaufland a v těsné blízkosti městského stadionu FK Mladá Boleslav, předurčuje halu k širokému využití z hlediska sportovních aktivit. Hala je nejčastěji využívána oddíly florbalu, basketbalu, volejbalu, házené a futsalu. Vzhledem k extraligové úrovni florbalu (Předvýběr.CZ Florbal MB) a basketbalu žen (Slovanka MB), solidní úrovni basketbalu mužů (2.liga) a dalším mistrovským utkáním v basketbalu, házené, volejbalu i futsalu, nabízí hala mnohdy atraktivní sportovní podívanou. Divácká kapacita sportovní haly činí 612 míst k sezení, sportovcům je k dispozici 7 hráčských šaten s vlastním sociálním zázemím, návštěvníkům haly je nabízeno občerstvení v místní restauraci. Součástí sportovní haly je rovněž posilovna MarvelGym, středisko rehabilitací a wellness zařízení s finskou saunou, dále jsou v budově haly menší prodejny (hodinářství, galanterie, auto škola) a má zde kancelář také TJ Auto-škoda.

Rezervace
Městská sportovní hala

Možnosti využití

  • Pronájem haly pro realizaci mistrovských utkání a turnajů
  • Pronájem pro pořádání dalších sportovních a kulturních akcí (aerobik, body styling, jóga, welness týmy, silový trojboj, ultimátní zápasy, judo, karate aj.)
  • Pronájem pro firmy i jednotlivé fyzické osoby ke sportovním účelům
  • Pronájem pro firmy v rámci provádění školení a školících programů

Městská sportovní hala Mladá Boleslav (U Stadionu 1322) disponuje velkoplošnou obrazovkou. Její provoz definují tyto podmínky:

Provozní doba

Pondělí – Neděle

6:00 – 23:00

(dle aktuálního rozpisu)

Provozní řád

Provozní řád MSH

Ceník

Městská sportovní hala

---

Letní půlrok (duben – září) 1 hod

Zimní půlrok (říjen – březen) 1 hod

Dopoledne (7-14h):

500 Kč

650 Kč

Odpoledne (14-23h):

700 Kč

850 Kč

Víkendy a svátky:

800 Kč

950 Kč

sál č. 18

100 Kč

100 Kč

školící místnost

50 Kč

50 Kč

Kontakt

Kontaktní informace

Po-Pá 7:00-14:00

Vedoucí haly (objednávky)

Aleš Kohout

Kontaktní formulář

    Jaký je předmět Vaší zprávy