Zimní stadion

Zimní stadion

Areál zimního stadionu je situován do Viničné ulice nedaleko křížení ulic Viničné a Pražské, která je hlavním příjezdem do Mladé Boleslavi ze směru od Prahy. Zimní stadion je možno rozdělit do čtyř částí a to: „velká“ hala, „malá, tréninková“ hala, hotel a restauraci, která je součástí „velké haly“.

Velká hala, zvaná též ŠKO-ENERGO aréna je hlavní částí areálu. Byla rekonstruována v letech 2007 a 2008. Nabízí prostředí konání extraligových zápasů v ledním hokeji, kvalitní ledovou plochu s novou moderní technologií chlazení, kvalitní služby úpravy ledové plochy, rekonstruované sociální zařízení a v neposlední řadě prostředí vhodné pro konání rozličných kulturních a sportovních akcí. Technologií osvětlení je jedinou a první svého druhu v kontinentální Evropě a spousta zájemců, z nejenom stadionů hostících extraligu ledního hokeje hledá v boleslavské hale inspiraci pro rekonstrukce svých zimních stadionů a hokejových hal. Návštěvníkům haly je k dispozici rozsáhlé zrekonstruované sociální zařízení a dvě šatny, rekonstruované v roce 2008. Hala nabízí kapacitu cca 4 200 míst, z čehož je 2 200 míst určeno k sezení.

Malá hala je především halou tréninkovou, i když například extraligový dorost pořádá zápasy dorostenecké extraligy právě v této hale. Hala je velmi jednoduše vybavená, není vytápěná, nenabízí žádnou kapacitu míst k sezení. Sociální zařízení a tři velmi jednoduše vybavené šatny jsou součástí haly. Součástí haly je rovněž velmi jednoduše vybavená tělocvična a posilovna.

Veřejné bruslení

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Pro tuto sezónu bruslení ukončeno, děkujeme za přízeň.

Neděle

Pro tuto sezónu bruslení ukončeno, děkujeme za přízeň.

Informace o bruslení

  • Dotazy k veřejnému bruslení na vrátnici ZS tel. č. 326 748 151
  • Ledová plocha stadionu se v létě mění na in-line povrch
  • VH- velká hala
  • MH- malá hala
  • Broušení  bruslí během veřejného bruslení, nebo po dohodě na te. čísle 725886900
  • Půjčovna bruslí vždy při veřejném bruslení

Ceník

Pronájem

Pronájem ledové plochy – velká hala:

3.200,- Kč/hod

Pronájem ledové plochy – malá hala:

2.600,- Kč/hod

Pronájem haly pro pořádání kulturních akcí:

100 tis. Kč/den

Pronájem tělocvičny

po-pá (školy)

200,-Kč/hod

po-pá do 19.00 hod

500,-Kč/hod

po-pá

350,-kč/hod

Veřejné bruslení

Dospělý

60,- Kč

Děti do 15 let

30,- Kč

nebruslící doprovod

10,- Kč

Šatna

10,- Kč

Kontakt

Vedoucí provozu

Jiří Zörkler