5. 9. 2023

Koupaliště – ještě otevřeme…

Koupaliště bude otevřené od pátku 8. září do neděle 10. září

Mladoboleslavské koupaliště se díky příznivé předpovědi počasí mimořádně otevře návštěvníkům od pátku 8. září do neděle 10. září. „Flexibilně reagujeme na situaci s počasím a provoz obnovíme pro nejbližší víkend,“ oznámil první náměstek primátora Jiří Bouška. V pátek bude otevřeno od 12.00 do 19.00 hodin, v sobotu i v neděli vždy od 10.00 do 19.00 hodin. Ceník zůstává stejný, v provozu bude zároveň také fotbalgolfové hřiště, které si mohou návštěvníci koupaliště zdarma vyzkoušet.

Současně s provozem koupaliště bude od pátku do neděle k dispozici i fotbalgolfové hřiště. Návštěvníci koupaliště si ho mohou v rámci vstupného vyzkoušet zdarma. „Chceme všechny požádat o vzájemnou ohleduplnost. Návštěvníky koupaliště prosíme, aby k odpočinku primárně využili prostory u lehátkových zón bazénů a neumisťovali své deky k prostoru hřiště. Na hráče fotbalgolfu zároveň apelujeme, aby byli vstřícní k ostatním lidem v areálu.

Zájemcům o fotbalgolf doporučujeme přinést si vlastní míč. 

Ceník vstupného na koupaliště zůstává stejný jako během prázdninového provozu. Dospělí za základní celodenní vstupné zaplatí 150 Kč, s MB kartou 130 Kč. Za odpolední koupání (15:00-19:00) zaplatí 80 Kč/60 Kč.

Pláž na severním sídlišti zůstává již uzavřena.

Sdílej článek s přáteli